טכנאי מדיח כלים בבאר שבעטכנאי מדיח כלים בבאר שבע, תיקון מדיח כלים בבאר שבע

מדיח הכלים זוהי המצאת המאה והיא נפוצה בבתים פרטיים. מדיח הכלים עוזר במיוחד במקרים בהם מארחים חברים וקרובי משפחה. אך כמו כל דבר טוב, גם מדיח הכלים מתחיל אט אט למצוא את מקומו ולתפוס מקום של כבוד בכל מטבח שמכבד את עצמו. אנו נהנים לראות איך מכניסים את הכלים המלוכלכים אל המדיח מוסיפים טבליה ולאחר זמן קצר – הוקוס פוקוס – מוציאים כלים נקיים.

איך פועל מדיח הכלים?

את העבודה העיקרית שבמדיח הכלים עושות הממטרות שמשפריצות סילוני מים חזקים על הכלים וכך מסלקים מהם את הלכלוך, לאחר מכן נופלת הטבלייה אל המים שנמצאים בתחתית המדיח ואלה חוזרים שוב אל הממטרה וכעת כאשר מדובר בתמיסה כימית שמכילה חומרי ניקוי שונים הם מפרקים את הלכלוך ומנקים היטב את כל הכלים. לאחר שהכלים נקיים הם עוברים תהליך ייבוש וזוהי פחות או יותר התורה כולה על רגל אחת.

תקלות נפוצות במדיח הכלים –

מדיח הכלים כמו כל מכשיר חשמלי צפוי לתקלות שונות. זה יכול להיות סתימה בפתח של אחת מהממטרות של המדיח, זה יכול להיות בעיה במצוף שעלולה לגרום להצפה בכל המטבח או בפגיעה במשאבות של מדיח הכלים. לא תמיד מדובר בתקלות שמחייבות את העבודה של איש המקצוע, לפעמים מדובר בפעולה פשוטה של גירוד והסרה של מעט הלכלוך שהצטבר בפתחה של הממטרה, והמדיח יחזור לעבוד שוב בנאמנות ולרחוץ עבורנו את הכלים. לפעמים מדובר בסתימה פשוטה בצנרת של הכיור שמונע את ההתרוקנות של המים ובעקבות זה נגרמת ההצפה בכל המטבח. במקרים מעין אלו ניתן להתמודד בקלות רבה עם הבעיה ולפתור אותה בקלי קלות. אם יש לכם ידיים ימניות תוכלו לפתור את העניין בעצמכם מבלי להזדקק לשם כך לאיש מקצוע.

תקלות המחייבות החלפת חלקים במדיחי הכלים –

במחצית מהמקרים של התקלות במדיח אין צורך להחליף חלקים אך במחצית השנייה של התקלות כן יהיה צורך בפעילות ‘כירורגית’ על מנת להחזיר את המדיח לתפקוד תקין.

  • גוף החימום התקלקל – כאשר גוף החימום במדיח הכלים מתקלקל אין מנוס אלא להחליף בגוף חימום חדש שיחזיר את המדיח לחיים.
  • המשאבה של המדיח התקלקלה – המדיח פועל על שתי משאבות, אחת נועדה לאפשר את הסירקולציה של המים במדיח והשנייה מרוקנת את המים המלוכלכים מתוך המדיח. כאשר קיימת בעיה במשאבה שאמורה לרוקן את המים תוכלו לראות שנוזלים מים מהמדיח או שפשוט המים אינם מתרוקנים. המשאבה הראשונה עשויה אף היא להתקלקל אך זה קורה לעיתים יותר נדירות.

במקרה שאתם חושדים שהבעיה היא במשאבה בדקו קודם כל בעצמכם אם לא נתקע משהו במדיח באזור של המשאבה וכן שהצינור היוצא מפתח הניקוז של המדיח לא התעקם.

המדיח שלכם לא מתרוקן? המדיח לא מתחמם? הוא מקצר? עולה ממנו ריח שרוף? הכלים יוצאים מלוכלכים? הוא מרעיש באופן חריג ויוצא דופן? הוא לא מוציא מים? מופיעה הודעת שגיאה על הצג? הכתובת שלכם נמצאת כאן, אנחנו בחברת ‘הראל שירותים והתקנות’ נשמח לסייע לכם בכל סוגי הבעיות ובכל הדגמים של המדיחים הקיימים היום בשוק.

הדגמים בהם אנחנו מטפלים הם –

בוש BOSCH

ווירפול WIHIRLPOOL

סמסונג  SAMSUNG

קריסטל CRYSTAL

בלומברג  BLOMBERG

אלקטרה ELECTRA

שארפ

תאדירן   TADIRAN

אמקור AMCOR , והרשימה עוד ארוכה…

השירות שלנו ניתן לתושבים בערים הבאות:

  • באר שבע
  • עומר
  • מיתר
  • להבים
  • דימונה
  • אופקים
  • אזור הדרום והסביבה

למידע או לפרטים נוספים, צרו קשר – 0526054790 והצוות של חברת הראל ישמח לעמוד לשירותכם.

שינוי גודל גופנים