טכנאי מזגנים בבאר שבעטכנאי מזגנים בבאר שבע – כל מה המידע העדכני על תיקון מזגן באר שבע

אנו רגילים כל כך לקיומם של מזגנים בחיינו, שאנחנו לא תמיד נותנים מספיק מחשבה על התהליכים המאפשרים לנו לשלוט על הטמפרטורה בסביבת המחייה שלנו בלי קשר לעונות השנה. המזגן המודרני מהווה שתי יחידות – חיצונית ופנימית, העובדות ביחד ליצירת טמפרטורה רצויה בחדרים. הקירור נעשה באמצעות משאבה של חום והתאיידות של מים המקררות את הטמפרטורה של האוויר שנשאב מבחוץ על ידי היחידה הממוקמת מחוץ לחדר ומועבר פנימה באמצעות היחידה הפנימית.

אנו נותנים שירות התקנה, תיקונים ותחזוקה של כל המותגים – בין המזגנים ניתן למצוא את הדגמים של מותגי אלקטרה, טורנדו, פמלי, לג’י, מוציבישי, בלומברג תדיראן ואחרים. 

תקלות מזגנים נפוצות

כאשר מזמינים טכנאי מזגנים בבאר שבע והסביבה, בדרך כלל מדובר באחת או כמה מתופעות נפוצות הבאות שטכנאי המזגנים מחברת הראל שירותים והתקנות מכירים באופן אישי.

המזגן לא נדלק – הסיבה עשויה להיות חבויה בבעיית חשמל, אך פעמים רבות יידרש תיקון מזגן באר שבע, משום שהמזגן עצמו אינו תקין, המשאבה נפגמה, נגמר הגז ועוד סיבות שונות.

המזגן נדלק, אך לא מקרר או לא מחמם – לעיתים תופעה זו עשויה להיות הדרגתית – כלומר לאט לאט אתם שמים לב לכך שלמרות שהמזגן עובד באופן רציף, הטמפרטורה בחדרים לא מספיק קרה או חמה.

השלט של המזגן לא עובד –במקרים מסוימים מדובר בתקלה של הכשיר עצמו, או בעיה בקליטת המזגן עצמו.

חסר גז – מדובר בתחזוקה שוטפת וחיונית ופעמים רבות רוב הבעיות בעבודת המזגן נובעות ממחסור בגז מזגנים.

המזגן מדיף ריח שרוף – יתכן שהתרחש קצר פנימי כלשהו, או נזילת מים פנימית. בדיקה מעמיקה על ידי טכנאי מזגנים בבאר שבע תבהיר את העניין.

המזגן נוטף מים – מקרה של נזילות, צינורות פגומים ובעיות בתפוקת גז המזגנים.

המנוע של המזגן לא מסתובב – פגיעה במאוורר או במנוע. בדיקה מעמיקה תאפשר לבדוק את הסיבה. במזגנים מסוימים הפגיעה דורשת החלפה של מדחס, בעוד שבאחרים לא. תמיד כדאי לבדוק את כתב האחריות של המכשיר שלכם על מנת לוודא שאתם עשויים לקבל שירות מהיצרן או היבואן.

המזגן גורם לקצר חשמלי בבית – בעיה זו עשויה לדרוש השתתפות של חשמלאי. בכל מקרה, תמיד חשוב מאוד לכבות את החשמל בכל הבית לפני תחילת הטיפול במזגן, זאת בכדי למנוע מצבים של קצר או התחשמלות.

כך תבחרו בטמפרטורה אופטימלית בחורף ובקיץ

בחירה בטמפרטורות המתאימות ביותר עבור המזגן שלכם תאפשר לכם גם ליהנות מהתחושה הנעימה ביותר בבית, וגם להאריך את תוחלת החיים של המזגן. תמיד כדאי לבחור בטמפטורה האופטימלית – שהיא בסביבות 22-25 מעלות, בהתאם להעדפה האישית. קירור יתר של הדירה עשוי להביא לשחיקה מהירה של המזגן, בעוד חימום יתר בחדר מזיק גם לבני הבית, גורם להתרבות חיידקים מהירה ואף התייבשות.

פעולות התחזוקה החיוניות למזגן שלכם

תחזוקה של מזגן נעשית באמצעות סיוע של טכנאי מזגנים בבאר שבע המזומן בשבילכם בכל עת במסגרת הפעילות של חברת הראל שירותים והתקנות. אנשי המקצועי האיכותיים והמיומנים של החברה ידאגו לתת לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר, זאת על מנת לשמור על המזגן שלכם לשנים ארוכות. התחזוקה כוללת בדיקה של המערכות, החלפת צינורות או חידוש גז מזגנים במכשיר. תיקון מזגן בבאר שבע זוה המשימה שהכי כדאי להפקיד בידי חברת הראל שירותים והתקנות משום שתוכלו להיות בטוחים שהמכשיר שלכם נמצא בידיים טובות ולעשות את כל הדרוש מבלי לחשוש שהטכנאי אינו מיומן. לקבלת הצעת מחיר וזימון טכנאי לבדיקת המזגן באזור באר שבע, עומר, מיתר, להבים, דימונה אופקים וערים נוספות בדרום עוד היום, התקשרו: 0526054790

שינוי גודל גופנים