טכנאי מכונות כביסה בבאר שבעטכנאי מכונות כביסה בבאר שבע, תיקון מכונת כביסה בבאר שבע

למכונת הכביסה שלנו יש נטייה מעצבנת להתקלקל דווקא כשיש לנו הרים וגבעות של כביסה מלוכלכת והארונות ריקים בקושי מצאנו בגד נקי ראוי ללבישה. כאשר אנחנו נמצאים במצב ביש שכזה אנחנו חשים תלויים בחסדיו של הטכנאי שרק יבוא ויושיע אותנו ואת מכונת הכביסה שלנו, באופן הכי יעיל ובמחיר הכי זול שאפשר בבקשה…

רגע לפני שאתם מזמינים את הטכנאי…

כאשר המכונה שלכם עושה בעיות עם הכביסה, לפני שאתם רצים לחייג אל הטכנאי עליכם לנסות לבדוק בעצמכם ולנסות לגלות את מקורה של הבעיה. לא תמיד תצטרכו את הטכנאי. דוגמאות? לפעמים ברז המים אליו מחוברת המכונה סגורה, או ששקע החשמל בו אתם משתמשים תקול, במקרים מעין אלו תוכלו כמובן לפתור את הבעיה בכוחות עצמכם. אך אם בדקתם את כל הדברים הללו והמכונה עדיין לא פועלת כראוי, לא סוחטת, לא מוציאה בגדים נקיים, מקצרת, או שמופיע קוד שגיאה על המסך ואתם לא מצליחים לפתור אותה בעצמכם, זה הזמן לפנות לקבלת עזרה מקצועית של הטכנאי.

תקלות נפוצות של מכונת הכביסה

מכונת הכביסה חשופה לכמה וכמה תקלות הבאות לידי ביטוי בצורות שונים. לפעמים מדובר בתוף שאינו מסתובב, או במים שלא מתנקזים כמו שצריך מהמכונה או במים שלא נכנסים אל המכונה, מכונה שלא סוחטת את הכביסה, דלת מכונה שלא נפתחת, ועוד.

מבדיקה בשטח עולה שרוב רובם של התקלות, וליתר דיוק כתשעים אחוזים מכלל הבעיות המתגלות בדרך כלל במכונת הכביסה נובעות בגלל שלוש סיבות עיקריות, כך שאפשר להירגע ולקחת את הדבר בפרופורציות המתאימות.

  1. סתימה באחד מחלקי המכונה – התקלה הכי נפוצה והמוכרת ביותר זוהי סתימה באחד הצינורות של המכונה או במשאבה. הטכנאי שיבקר אצלכם לא יצטרך להחליף חלקים במכונה שלכם ויפתור את הבעיה תוך מספר דקות.
  2. תקלה במשאבה – משאבה מקולקלת זוהי גם אחת מהתקלות הנפוצות והיא דורשת החלפה של המשאבה בחדשה.
  3. גוף חימום שהתקלקל – זהו גם מקרה די נפוץ והוא מחייב את החלפת גוף החימום בחדש.

ישנה בעיה נוספת אך היא נדירה הרבה יותר אשר קורית כאשר ישנה תקלה בבולמי הזעזועים של המכונה.

איך תוכלו להגן על מכונת הכביסה שלכם מפני תקלות?

ישנם כמה וכמה פעולות אותם יכול כל אחד לעשות למען מכונת הכביסה שלו כדי להגן עליו ולמנוע ממנו להגיע לתקלות מיותרות:

  • לזכור לרוקן את הכיסים לפני הכביסה. תקלות רבות נגרמות בעקבות חפצים שנשארים בכיסים כמו טישו ועוד אוצרות.
  • לא לדחוס יותר מידי כביסה במכונה. חובה להשאיר כעשר ס”מ של רווח בין הכביסה לבין התוף.
  • אבקת כביסה במינון הנכון – כאשר מכניסים יותר מידי אבקת כביסה יוצאת כביסה עם שאריות מהאבקה כמו כן עלול עודף האבקה לחורר את הבגדים.
  • תכניות קצרות – לא חייבים לכבס תמיד בתכניות כביסה ארוכות. בכביסה שאינה מלוכלכת מאוד ניתן לכבס בתכנית קצרה של חצי שעה ובכך לתרום למכונה תרומה צנועה של חיסכון באנרגיה.

כאשר בכל זאת המכונה דורשת את הסיוע המקצועי של הטכנאי, פנו אל חברת ‘הראל’ שתבוא ותפתור לכם במהירות את כל הבעיות של המכונה.

אנחנו בחברת הראל ערוכים לספק מענה מושלם לכל סוגי המכונות, כמו בוש BOSCH ווירפול WIHIRLPOOL  סמסונג SAMSUNG קריסטל CRYSTAL  בלומברג BLOMBERG  אלקטרה ELECTRA  שארפ תאדירן   TADIRAN אמקור AMCOR , וכו’ …  השירות שלנו הוא ללקוחות בבאר שבע בעומר במיתר בלהבים בדימונה באופקים ובכל הדרום והסביבה, למידע נוסף או לפרטים נוספים התקשרו 0526054790 ונשמח לעמוד לשירותכם.

שינוי גודל גופנים