מצלמות אבטחה בבאר שבעמצלמות אבטחה בבאר שבע, התקנת מצלמות אבטחה

ישנה משנה בפרקי אבות האומרת כך – “דע מה למעלה ממך, עין רואה ואוזן שומעת וכל מעשיך בספר נכתבים”  אמנם המדובר הוא על כך שאלוקים צופה ורואה אותנו ואת מעשינו ואין דבר הנעלם ממנו. כיום אנחנו יכולים להבין את דברי המשנה היטב כאשר מערכות האבטחה של היום מסוגלות לתפוס אותנו ולראות מה מעשינו גם כאשר נראה לנו שאף אחד לא רואה אותנו.

איפה יש מצלמות אבטחה?

כיום יש בכל מקום שהוא הומה אדם את מצלמות האבטחה. אם זה בבתי החולים, במרכזים המסחריים, בקניונים, בבתי הספר באזורים רגישים כמו בקווי התפר אשר בהם מתגוררים יהודים לצד ערביים, בבתי הסוהר כמובן, ועוד. המצלמות הללו אחראיות על השקט הנפשי של כל המבקרים באזורים הללו שחוששים מפני כייסים, מפני פגיעות שונות ועוד. המצלמות הללו מספקות את ההגנה המלאה הן על הלקוחות במקום, הן על בעלי החנויות והן על ההנהלה כאשר הם נהנים משליטה מלאה על כל מה שנעשה ולאו דווקא מתוך הימצאותם באותו האזור. גם כאשר מנהל המקום נמצא בביתו או אפילו בחוץ לארץ הוא יכול לעקוב אחר מצלמות האבטחה שנמצאים במקום ומשדרים הכול אל המחשב או הסמארטפון האישי שלו וכך הוא יכול להתגונן מפני פריצות או גניבות או פגיעות אחרות בבית העסק.

מצלמות האבטחה בימינו לעומת אלו שהיו בעבר

מצלמות האבטחה שהיו לנו בעבר היו מצלמות מאוד פרימיטיביות. הן צילמו אך הצפייה בהם הייתה מקומית וכמובן שלא הייתה אפשרות לשלוט על הנעשה בשלט רחוק. המצלמות הללו לא הצליחו להקיף את כל השטחים הרצויים כך שלא הייתה שליטה מלאה על כל מה שנעשה במקום. מלבד זאת היה קשה מאד לשתול את המצלמות באופן נסתר כך שהן היו חשופות לחבלות או פגיעות בידי גורמים שהעדיפו שלא ייראו מה הם עושים במקום. כך שלעיתים הם היו פשוט מכסים את עין המצלמה באמצעות בד שחור ואטום או שהיו מנטרלים אותה באופן כזה או אחר על פי יצר ההרס שהניע אותם באותו רגע.

המצלמות של היום לעומת זאת שולטות היטב על כל המתחם בכל פינה ובכל אזור וקשה מאוד להימלט מהם או לפגוע בהם כך שמקום המתגונן בעזרת המצלמות הללו נהנה מהשגחה מלאה על הנעשה במקום.

מצלמות אבטחה מרתיעות פורציםהתקנת מצלמות אבטחה

מעת שמצלמות האבטחה צברו פופולאריות והן מוצבות בכל מקום ציבורי נצפתה ירידה תלולה בניסיונות הגניבה במקומות השונים היות והגנבים מודעים לכך שבכל מקום בו הם ינסו לבצע את זממם הם יצולמו בזמן אמת ולא תהיה להם כל דרך להכחיש את מעשיהם. מסיבה זו כבר כמעט ואיננו מוצאים בית עסק ולו הקטן ביותר שלא טורח להשקיע במצלמות האבטחה שיאפשרו לו לישון טוב בלילה.

איזה סוגים של מצלמות אבטחה ישנם בשוק?

  • מצלמות כיפה – ישנם סגנונות שונים של מצלמות כיפה שהן חסינות מפני השחתה ויש כאלה שהעדשה שלהם מוסתרת כך שלפורצים אין אפשרות לדעת מהיכן הם מצולמים.
  • מצלמות צינור – אלו משמשים בעיקר למקומות חיצוניים והם גם חסינות מפני השחתה. אלו מורכבים על גבי זרוע המאפשרת שליטה של המצלמה באזור.
  • קיימים עוד הרבה סוגים של מצלמות אבטחה עם אפשרויות שונות כמו מצלמות נסתרות, או ראיית לילה מצלמות אייפי ועוד, כאשר מתאפשרת שליטה מלאה דרך הסמארטפון הטאבלט או המחשב.

אצל הראל שירותים והתקנות תוכלו ליהנות משירותי התקנה של מצלמות אבטחה בכל מקום ולכל צורך, כולל תיקונים ותחזוקה. השירות ניתן בבאר שבע, עומר, מיתר, להבים, דימונה, אופקים, וכל אזור הדרום והסביבה התקשרו 0526054790 ותוכלו לישון הרבה יותר טוב בלילה.

שינוי גודל גופנים