תיקון תנורים בבאר שבעתיקון תנור בבאר שבע, טכנאי תנורים בבאר שבע

תנור האפייה הביתי שלנו משמש אותנו באופן תכוף לצורך הכנת מאכלים, אפיית עוגות ולחמים, עופות ובשרים ועוד הרבה דברים טובים, ולא תמיד אנחנו זוכרים להעריך אותו על כך. רק כאשר מתחילות לצוץ תקלות שונות אנחנו מנסים לחדור קצת לעומק העניין ולנסות להבין איך פועל התנור ומה גרם לתקלה. אז אם התנור שלכם התחיל לקצר, הפסיק להתפיח לכם את הלחם, התחיל לגרום לריח שרוף וכדומה, אתם לא חייבים לבטל את האורחים שלכם או לבקש מהשכנים לאפות בתנור שלהם. נסו לבדוק בעצמכם מה גרם לתקלה ואם יש צורך פנו אל איש מקצוע שיטפל בתקלה.

מאבחנים את התנור

התנור, בניגוד להרבה ממכשירי החשמל בבית אינו פועל על בסיס של מים ולכן הוא אינו חשוף לקלקולים שנוצרים בעקבות אבנית שמצטברת. התנור זהו מכשיר חשמלי די פשוט והוא פועל באופן פשוט של שני גופי חימום ובתנורים שונים, שלושה גופי חימום וכמובן תרמוסטט שמאפשר לנו לכוון את עוצמת החום הרצויה בתנור, לכן, כאשר יש בעיה כלשהיא בתנור היא תהיה בשני מוקדים עיקריים אשר בהם יטפל הטכנאי.

החלפה של גוף החימום או החלפת התרמוסטט

איך תדעו שצריך להחליף גוף חימום?

גוף החימום של התנורים שלנו חשוף לבלאי ולאחר שימוש של כחמש שנים קרוב לוודאי שהוא יתחיל לזייף. זה יבוא לידי ביטוי בתנור שמקצר, או תנור שהחלק העליון שלו או החלק התחתון שלו אינם מתחממים. החלפה של גוף חימום זוהי לא הוצאה מאוד יקרה והתנור ישוב לתפקוד מלא אחריו.

איך תדעו שצריך להחליף תרמוסטט?

השקעתם בהכנת עוגה משובחת הכוללת חומרים יקרים, אך התוצאה? עוגה במראה של פיתה שרופה. למה זה קרה? התרמוסטט שאחראי על הפיזור השווה של החום בחלל התנור, סיים את תפקידו ובעקבות כך אף אם כיוונתם את החום לדרגה הרצויה לא היה מי שיתייחס אל ההוראות שלכם וכמובן עוגה שאמורה ליהנות מאפייה של 170 מעלות ובמקום זה היא נצלית בחום של 220 מעלות, הופכת באמת לפיתה שרופה.

ישנם תקלות נוספות שעשויות לגרום לתקלות בפעילות של התנור, אם זה במאוורר הטורבו שהפסיק לפעול, גומיות שנשחקו, בעיות בחיבור לחשמל ועוד. טכנאי מקצועי ידע לאבחן את מקורה של התקלה ואף לטפל בה במקצועיות הראויה.

האם כדאי לתקן את התנור?

במקרים שציינו למעלה, בהם התקלה היא פשוטה לא יעלה לכם יקר כל כך לתקן את התנור ושווה להשקיע את העלות שלה שבכל מקרה היא תהיה נמוכה ממחיר של תנור חדש. אם יש לכם תנור יוקרתי במיוחד עלות החלקים יהיו יקרים בהתאם אך עדיין יהיה זול יותר להחליף אותם מאשר לקנות חדש.

התנור שלכם מקצר? הוא מקפיץ את החשמל של הבית? הוא לא נדלק? מפיץ ריח שרוף? ייתכן וצריך להחליף את הגומיות או לטפל במאוורר הטורבו. בכל המקרים הללו כדאי שתמהרו ליצור קשר עם חברת הראל המציעה את שירותי התיקונים בכל סוגי התנורים. כמו קריסטל CRISTAL  ,אאג  AEG  בקו BEKO  אלג’י LG  בוש BOSH קינג KING  סאוטר SAUTER, קריסטל CRISTALאלקטרה  ELEKTRA , אמקור AMCOR  סמסונג, ועוד

חברת הראל שירותים והתקנות מעניקים שירות מקצועי ומושלם לכל תושבי אזור הדרום וזה כולל את העיר באר שבע, עומר, מיתר, להבים, דימונה, אופקים, וכל אזור הדרום והסביבה, לפרטים נוספים ולמידע נוסף מהרו וצרו קשר עם הראל בטלפון –  0526054790 ותיהנו משירות מושלם כמיטב המסורת של חברת הראל שירותים והתקנות.

אתם תהיו מרוצים מהעבודה, מהמחיר ומהתוצאות!

שינוי גודל גופנים